Existují pouze dva způsoby, jak se odlišit.
Buď jste lepší nebo levnější.

Zakázková a poptávková kovovýroba

Kovovýroba má v České republice dlouholetou tradici. Vždy se vyznačovala kvalitou a precizností a my tyto tradiční přístupy a zásady bezvýhradně ctíme. Našim cílem jsou především spokojení zákazníci, kteří ocení poskytovanou kvalitu a profesionální přístup a budou se k nám rádi vracet.

Naším oborem je zakázková kovovýroba a komplexní zpracování plechů, stříkání, řezání, ohýbání, děrování, zakružování a svařování. Zabýváme se výrobou kovových konstrukcí, schodů, zámečnických výrobků, kovových komponentů. Na základě poptávky vyrobíme vše, co kovovýroba zahrnuje, od šroubku až po mohutnou ocelovou konstrukci. Zakázková kovovýroba je realizována na základě dodaných technických nákresů, v případě potřeby však návrh a nákres výsledného výrobku zhotovíme Vám na míru.

Zakázková kovovýroba pro nás znamená především individuální přístup ke každému zákazníkovi. Je pro nás důležité poznat a pochopit potřeby zákazníka, aby mohla být poptávka a následná objednávka splněna podle představ.


Šasy tankovacího automatu - vývoj a výroba Bezpečnostní kasa na bankovky do bankomatu - vývoj a výroba Atypická madla na objednávku - nerez, hliník, ocel Vstupní portál autosalonu Atypická madla na objednávku - nerez, hliník, ocel Prosklené kóje kanceláří se skleněnými dveřmi Žárově zinkované branky Posuvné brány - pohon KEY Posuvné brány - pohon KEY Posuvné brány - pohon KEY Systém předpětí letmo uložené 10m brány váha cca 650 kg Stříšky nad brata - oblouková - Makrolon a zinkované profily Přístupový nerezový žebřík Balkonové zábradlí - nerez Nerezové zábradlí - rodinný dům Balkonové zábradlí - nerez