Existují pouze dva způsoby, jak se odlišit.
Buď jste lepší nebo levnější.

Svařování plechů metodou TIG

Svařování je proces spojování dvou dílů stejného nebo i rozdílného materiálu působením tepla a tlaku. Metod svařování je samozřejmě celá řada, záleží především na typu svařovaného materiálu a účelu svařování. Svařování nerez materiálu bude probíhat jinak než svařování plechu či oceli.

Provádíme profesionální svařování jakýchkoliv materiálů, od plechů až po nerez či ocel. Naše dílny jsou perfektně vybaveny pro jakoukoliv činnost týkající se kovu a jeho úprav, můžete se na nás proto obrátit, ať už potřebujete provézt svařování plechů nebo vytvořit celé ocelové konstrukce. Naši odborníci patří mezi nejlepší ve svém oboru, nabídnou Vám proto vždy to nejlepší řešení a práci provedou v perfektní kvalitě.

Jsme vybaveni také pro svařování TIG, což je velice účinná metoda pro svařování nerez materiálů nebo hliníku. Sváry provedené metodou TIG jsou pevné a naprosto spolehlivé. Svařování plechů hliníku probíhá pomocí wolframové elektrody, která se netaví, a ochranné atmosféry netečného plynu. Tímto způsobem lze svařovat i drobné části a tenkostěnné materiály s maximální přesností.


Svařování nosných konstrukcí Svařování metodou TIG Svařování hliníku Svařování metodou TIG