Existují pouze dva způsoby, jak se odlišit.
Buď jste lepší nebo levnější.

Schodiště

Schodiště tvoří páteř celého domu, je proto nezbytné, požadovat jen opravdovou kvalitu. Dobré schodiště bude Vám i Vaší rodině sloužit věrně po mnoho let, a to bez jakýchkoliv známek opotřebení. Nehledejte proto kompromisy, ale jen zkušené profesionály, kteří mají dlouholeté zkušenosti a vědí, co výroba schodišť obnáší.

Vyrábíme vysoce kvalitní kovové schodiště, která lze kombinovat s přírodními materiály a vytvořit tak zajímavou a příjemnou dominantu domu. Kovové schodiště navrhneme přesně podle Vašich potřeb a požadavků, s ohledem na vzhled a styl interiéru. Ke schodišti neodmyslitelně patří zábradlí, které přizpůsobíme celkovému vzhledu schodiště a vytvoříme kompaktní a zajímavý celek, který se stane ozdobou Vašeho domu. Kovové schodiště se vyznačuje vysokou odolností, je proto vhodné nejen do interiéru, ale také do exteriéru. Venkovní schodiště navrhneme tak, aby dotvářelo celkový vzhled domu a zároveň splňovalo náročné požadavky na odolnost a spolehlivost v každé situaci.

Pokud si s výběrem schodiště nevíte rady, neváhejte nás kontaktovat, naši odborníci Vám pomohou vybrat to správné kovové schodiště a zábradlí pro Váš dům či kancelář. Výroba schodišť je naší specializací, navrhneme pro Vás to nejlepší řešení.


Jednopáteřové schodiště s nerezovým zábradlím Nerezové schodiště - šroubovaná kombinace, dřevěné nášlapy Točité schodiště Točité schodiště se zábradlím Nerezové schodiště Kombinované schodiště