Existují pouze dva způsoby, jak se odlišit.
Buď jste lepší nebo levnější.

Přestavby vozidel, valníky, skříňové a sklápěcí nástavby

Přestavby vozidel jsou takové úprava karoserie , které umožní lepší využití prostoru vozu. Nejčastěji se přestavby vozidel provádějí na užitkových vozech, kdy se na klasický podvozek montují valníky a skříňové nebo sklápěcí nástavby. Další možností je také přidání mřížky za přední sedadla a přestavba osobního vozu na užitkový. Provádíme i vestavby vozidel, tedy úpravy interiéru užitkového vozu, aby vyhovoval potřebám majitele a usnadňoval přepravu speciálního nákladu nebo vybavení.

Sklápěcí i skříňové nástavby či valníky jsou vyráběny z velice kvalitního pozinkovaného hliníku, velikost i tvar lze přizpůsobit jakýmkoliv požadavkům zákazníka. veškeré přestavby vozidel provádíme na základě technické dokumentace poskytnuté zákazníkem. Sklápěcí nástavby, valníky i skříňové nástavby však musí odpovídat platným předpisům.

Ať už uvažujete o přestavbě užitkového vozu nebo dodatečné vestavbě zařízení a vybavení, neváhejte se na nás obrátit. Naši zkušení odborníci Vám rádi poradí a pomohou Vám vybrat to nejlepší řešení. Skříňové nástavby, valníky nebo sklápěcí nástavby vytvoříme přesně podle Vašich představ.