Existují pouze dva způsoby, jak se odlišit.
Buď jste lepší nebo levnější.

Pájení

Pájení a letování je spojení materiálů pomocí roztaveného kovu, nejčastěji cínu nebo mědi s ohledem na vlastnosti spojovaného materiálu a jeho povrchovou úpravu. Liší se samozřejmě i způsob pájení. Pro různé materiály jsou vhodné různé způsoby pájení a letování a použitá tavidla.

Obecně lze pájení a letování rozdělit do dvou skupin na měkké pájení, pro které se využívá kovů s teplotou tavení pod 450°C, které se nejčastěji používá v elektronice na spojování měděných nebo hliníkových drátů, a tzv. tvrdé pájení. Při pájení na tvrdo dosahuje pájka teploty v rozmezí 450 - 1000°C a velice často se zde používá plamen. Pájení na tvrdo zajistí větší pevnost sváru, používá se například pro pájení hliníku či měděných trubek. Pokud nemáte dostatečné zkušenosti, přenechejte pájení na tvrdo a letování odborníkům.

Provádíme letování a  pájení hliníku, mosazi i jakýchkoliv jiných materiálů v té nejlepší kvalitě. Naši odborníci mají potřebné znalosti a letité zkušenosti, díky nimž odvedou vždy perfektní práci.