Existují pouze dva způsoby, jak se odlišit.
Buď jste lepší nebo levnější.

Městské mobiliáře - odpadkové koše, lavičky a popelníky

Městské mobiliáře, to jsou výrobky určené pro použití na veřejných prostranstvích, řadíme sem například parkové lavičky, popelníky odpadkové koše nebo kovové mříže a zábradlí, jednoduše vše, co denně potkáváme na ulici. Pěkný a precizně vyrobený městský mobiliář přispívá ke zlepšení vzhledu každého veřejného prostranství, má však především praktickou funkci. Jelikož jsou lavičky odpadkové koše, zábradlí i popelníky velice intenzivně využívány, je potřeba dbát hlavně na kvalitu zpracování.

Zabýváme výrobou vysoce kvalitního kovového městského mobiliáře, jako jsou již zmiňované parkové lavičky, stromové mříže, popelníky či odpadkové koše, ale mnoho dalších. Jakýkoli městský mobiliář vytvoříme zadavateli přímo na míru, přesně podle potřeb a požadavků. Sladíme jednotlivé kusy městského mobiliáře tak, aby vytvářel jednotný estetický dojem a zároveň dobře sloužil svému účelu.

Při výrobě městského mobiliáře dbáme především na kvalitu použitého materiálu a profesionální zpracování, čímž je zajištěna dlouhá životnost a naprostá spolehlivost. Lavičky, popelníky i zábradlí a stromové mříže budou nejen dobře vypadat, ale vydrží i intenzivní používání.